Březen 2013

MONDAY-.-

25. března 2013 v 20:00 | Cinny |  DIARY
Bonjour:) Jasně, proč se nedozvědět v neděli večer o třech pondělních písemkách, že? Má oblíbená fyzika, ruština a milovaný dějepis:* Prostě zrovna tyto přdměty nejvíc miluju:D Typickej pondělek. Už přes tejden jsem se neviděla s mým drahým:( Musím si s ním dát sraz:3 Taky už se strašně moc těším na prázdniny v Chorvatsku BEZ RODIČŮ = BEZ BUZERACE. Jen parta děcek a moře! :33333 bezkonkurenční, ale kladu si několik bodů, které musím splnit do odjezdu:
  • ZHUBNOUT do plavek.
  • zlepšit si známky a hlavně utáhnout fyziku s dvojkou.
  • pozvat do té doby pana X. na schůzku
  • stihnout do odjezdu Chorvatska ještě jeden tábor
Ještě k tomu poslednímu bodu.. Do CHorvatska se odjíždí 9. 7. V to stejné datum končí tábor, na kterej chci mermomoci jet, protože ho budou vést stejní vedoucí, jako minulý tejden o jarních prázdninách. Musím mámu ukecat, aby mě tam pustila:D


sladké sny:DD

JAK SE TĚŠÍTE NA VELKÉ PRÁZKY VY?
CO BUDETE DĚLAT?

Téma: SPACE - moje práce.

23. března 2013 v 22:21 | Cinny |  OTHER
Tak trochu za života.. (doufám, že nejen mého.)


Miluju je! Bezkonkurenční muzika:)

NO COMMENT;)

Můj nejoblíběnější herec^^Vítám vás po 100 letech! :DD

20. března 2013 v 21:15 | Cinny |  DIARY
Ahojte zlatíčka. Z táboru jsem se vrátila už v pátek, ale čas jsem našla až teď. To víte, spálená nabiječka od notebooku a volné místo u počítače se nenajde jen tak někdy ;D Kažopádně tábor byl bombovej! Senzační lidičky. Hrozně mne mrzí, že jsem musela odjet. Nejraději bych tam zůstala do konce svého života! :) Možná jsem tam našla lásku svého života:3 Možná, MOŽNÁ by nějakej můj vztah byl normální a bez komplikací.. Určitě pojedu i příští rok a se skvělými vedoucími budu jezdit na všechny tábory. Tak já se pomalu loučím. Ještě budu pokračovat v mém sedmidenním projektu. Týden příběhů, který jsem začala před odjezdem. Už zítra se dočkáte pokračování mého příběhu. Aloha:3

390379_265963453539101_1266835594_n_large

Dark world inside of me - KAPITOLA 2.

8. března 2013 v 21:13 | Cinny |  OTHER
Zabalená v ručníku s mokrými vlasy si sednu na postel a civím do žluté zdi. Mám hlad. Ale ten mě přejde při pomyšlení na Michalovu štíhlou novou holku. Ty dvě slova mi roztočí hlavu. Když ona je jeho holka, tak já jsem jeho co? Nechci znát odpověď, i když ji znám. Nechci si to přiznat. V jeho světě už pro mne není místo. Lehnu si a je mi jedno, že mokrými tmavými vlasy zamokřím celý polštář.. Už zase se mi chce brečet. Brečet a řvát. Řvát hlasitě a přeřvat moje myšlenky. Sáhnu si na hrudník. Srdce mi pulsuje. ŤUK-ŤUK, ŤUK-ŤUK. Hroutím se zevnitř, avšak na povrch zůstávám klidná. Nikdo nic nemůže poznat. Otevřu notebook, doufajíc, že přijdu na lepčí myšlenky. Hned ho ale zavřu. Musím zavolat Michalovi. Třeba ke mě ještě bude mít dost úcty, aby mi to zvednul. Vytáčím jeho číslo. Píp-Píp-Píp-Píp. Konečně to zvednul:
"Ano?"
"Ahoj," ozvu se a doufám, že pozná můj hlas.
"Kdo volá?" Nepoznal.
"Tady Zuzana." Odpovím klidně.
"Jéé, Zuzi, pročpak voláš?" Vyzvídá.
"Volám nevhod?" Oddaluji opravdový důvod uskutečnění našeho hovoru.
"Ne, to je v pohodě. Co teda potřebuješ Zuzu?" Takto mi často říká.
"Promluvit si.." Odpovím neurčitě.
"No tak do mě!" Dělá si ze mne srandu Michal.
"Teď ne, mohl bys mě zítra doprovodit do školy?" Zeptám se opatrně.
Dlouhá odmlka. Slyším ženský hlas, asi jeho maminka. Moc hodná paní.
Michal se konečně uráčí odpovědět: "Ehm, jo. Doprovodit. Zítra ráno na tebe budu čekat."
"Jo, tak ahoj." Odměřeně se loučím.
"Papa Zuzu!"

Típnu to jako první, kdysi jsem četla, že holka to má položit jako první. Už se necítím tak hrozně. Slyšela jsem jeho hlas, ale při pomyšlení, že už ho slyšet nebudu.. Jdu do koupelny, kde si brácha hraje s pěnou, která tam po mě zůstala.
"Co sem lezeš?" Osupí se na mě Oliver neohrabaně.
Neodpovím. Prostě vezmu fén a maličko prásknu dveřmi. Převléknu se do noční košile z dětství. Voní ještě po mamince. Začnu si fénovat vlasy. Když už jsou téměř suché, odejdu do obýváku. Táta tam sedí se Silvií na gauči a zrovna si dávali pusu, když jsem vešla. Silvie se od mého táty provinile odtáhla. Zaujmu místo vedle otce a přimáčknu se na něj, když už je Silva na druhé straně gauče.
"Na co se díváte?"
Nikdo mi neodpoví. Chápu. Oboum je moje přítomnost nepříjemná. Chtějí pokračovat dál ve svém nechutném muchlování a tak se zvednu a hodím tátovi ovladač do klína.
"Nebudu obtěžovat."
Silvie otvírá pusu, ale zavře ji při mém nenávistném pohledu jakoby skrze ni, jako by vůbec neexistovala. Pak ještě hodím kousavým pohledem po otci a jdu zase do mého pokoje. Dneska je hnusnej den, už aby zkončil. Venku je už úplná tma. Otevřu si okno. Padá drobný déšť. Zamknu se v pokoji. Vylezu na širokou okenní římsku a sěsím nohy dolů do tmy. Snažím se najít Velký vůz. Přemýšlím. O všem i o ničem. Otočím se a kouknu na hodiny. Skoro deset. Seskočím z římsy. Kouknu se klíčovou dírkou do obýváku. Macecha s tátou se pořát dívají na televizi, ale po mém výstupu už asi nemají chuť pokračovat ve svých nechutných činnostech. Už se těším, až mi bude osmnáct. Odstěhuju se od nich. Vadím jim? Fajn! Už tu déle nebudu oxidovat. Jsem naštvaná na všechno a na všechny. V tom se táta zvedne a jde směrem ke dveřím, kde je tajně sleduju. Rychle běžím do koupelny, popadnu hřeben a dělám, že si celou dobu češu vlasy.

Tumblr_met15hkmsx1qa9lnvo1_500_large

Dark world inside of me - KAPITOLA 1.

7. března 2013 v 21:24 | Cinny |  OTHER
Vlezu do vany plné horké vody. Chvíli jen tak ležím a přemýším. Pak vezmu šampon a polovinu ho vyliju do vody, abych měla hodně pěny. Silvie nesnáší, když tohle dělám. Jestli na to přijde, zase mě seřve. To je mi ale teď jedno. Dívám se malým okýnkem do tmavě modré oblohy. Proč to udělal? Dneska jsem ho viděla. Nemohl mě podvést, to by přece neudělal. Asi jsem si ho spletla. Nebo ne? Tato nepříjemná myšlenka mi provrtává hlavu jako obrovský červ, který ne a ne zmizet. Musel to být on! Ty kaštanové vlasy a jeho sportovní modrá bunda.. Držel ji za ruku a líbali se. Krásná blondýnka s tyrkysovými kamínky v uších, plnými rty a velkýma zelenýma očima. Je to přesně ten typ holky pro kterou by udělal každý kluk maximum. Zradil by i sám sebe. Hlavou se mi výří tolik myšlenek naráz. Abych je zapudila, neustále dokola čtu etiketu od Silviiné vlasové kúry. Snažím se soustředit jen na čtení, ale nezabírá to. Najednou začnu brečet. Hlasitě vzlykám a nejde to zastavit. 'Jsi má jediná,' tahke slova jsem od něj často slýchávala.. Najednou někdo zalomcuje klikou. Je to Olda, můj mladší brácha. Když se naši rozvedli a táta si vzal Silvii, tak se rozhodli, že chtějí svoje vlastní dítě. Někdy si říkám, že jsem jen černá ovce naší (nebo jejich?) rodiny. Stále mi ještě tečou slzy. Jedna špatná myšlenka navázala na řetězec dalších špatných myšlenek. Ozve se další rachocení kliky:
"Zuzano, otevři!" Křičí brácha ze všech sil.
"Co cheš? Koupu se, jdi na druhej hajzl!" zařvu podrážděně.
Pak už se jen tluměně ozívá:
"Mámí, Zuzka řekla 'hajzl'!"
Ponořím se pod vodu. Jsem tam dlouho. Jako bych nepotřebovala dýchat. Cítím se volně, ale najednou si uvědomuju, že se začínám topit. Rychle zvednu hlavu a nadechnu se. Co by bylo, kdybych hlavu nevynořila?V myšlenkách mi zabrání klepání a hlas Silvie:
"Zuzanko, vylez. Už je pozdě a Olďa se taky potřebuje vykoupat, než půjde do hajan,"
ubírá věk svému skoro devítiletému synovi, jako by mu bylo pět! Poslední dobou nemůžu vystát její hlas, její chování a to, jak se lísá k tátovi! Že se vůbec vetřela mezi nás. Nakonec kvůli ní se naši rozvedli. Pomalu vylézám z vany. Dávám si na čas, abych aspoň trochu vyjádřila svůj vzdor. Nakonec odemknu, otevřu dveře a mlčky projdu kolem macechy a bratra do mého brlohu

Tumblr_mjaak62rtf1rlcv9ho1_500_large

Deprese

6. března 2013 v 19:46 | Cinny |  TOPIC
Zrovna jsem ukončila jednu z nejdepresivnějších věcí vůbec. Učila jsem se fyziku, tak jsem koukla na blog a říkám si, že slovo FYZIKA a téma týdne DEPRESE spolu mají mnoho společného. Alespoň co se mne týče. Fyzika patří mezi nejdepresivnější okamžiky mého života. Ano, ano, je to jen předmět, ale i tak. Každá minutka, kterou strávím nad učebnicí fyziky ve mě deprese vyvolává, jelikoš ji vůbec nechápu a když se mi to někdo snaží vysvětlit, cítím se ještě hůř, protože to nedokážu pochopit. Některým jde fyzika levou zadní, stejně jako matika, ale pro mě jeto fakt utrpení. Můžu se na to šprtat, jak dlouho, ale nikdy se to nenaučím na jedničku. Zítra zase z fyziky píšem, daůší depresivní věc. Mě už snad drží nad vodou jen to, že už bude pátek a po pátku sobota, kdy vyrážím na snowboardový tábor. Přeju si, ať ty dva následující dny rychle uplynou a škola mi může políbit prd_l:*

2-f277310c23_large

I'M SO CRAZY.. SOOO :DD

4. března 2013 v 20:32 | Cinny |  DIARY
Další z mých úžasně odlišných dnů od ostatních:DD Snad jen, že jsem si prvně chatovala na skype o mých oblíbených filmech s blogerkou Tessule:) (Žáby k zulíbání 1, 2, 3.) Řeknu vám, že je možná do toho filmů větší blázen, než já! :DD Zrovna teď se dívám na dvojku;DD Dneska ve výtvarce jsem se zase nasmála! :D Mimochodem, už za čtyři dny mám jarňásky!!! A už za pět dní jedu na ten snowboardovej tábor! :* Juhůůů!! Těším se na to, jako na nic jiného! :) Snad ještě víc než na premiéru Žab k zulíbání 4!!


67048_493177037385458_760480657_n_large

Viděli jste už tento film?

Kdybych mohla být hvězdou, byla bych..

3. března 2013 v 14:24 | Cinny |  TOPIC
Ano, nad takovými debilovinami já přemýšlím. A to dost často:DD Tak si říkám, proč o tom nenapsat. Utvořím seznam slavných osobností (samozřejmě žen:D), kterými bych se chtěla stát. Nevím, jakou mají povahu:D Takže vše budu hodnotit podle krásy:3 ;D

1. Megan Fox
555192_413839045374228_381774690_n_large


2. Lucy Hale


3. Mila Kunis
377715_562778977079209_1058170902_n_large


4. Selena Gomez
549170_499463920109282_701866565_n_large


5. Lana Del Rey
Bew_rhxcyaekoky_large

Kým byste chtěli být vy?

LIST OF AFFS ;)

3. března 2013 v 12:43 | Cinny
Protože jste se mi už má milá Affka, nevlezli do menu:* ;D

MY DARLINGS

Kdo by chtěl býti mezi mými nejoblíbenějšími, může se zapsat ZDE:)
Tumblr_mibvjq7dau1rumfwao1_500_large

Fůůůůůůůůůůůůůů:)

2. března 2013 v 21:14 | Cinny |  DIARY
Čauky mňauky:3 Dneska jsem byla hned ráno lyžovat a jela s mokrýma vlasama sto let jen o krabičce tik-taků:P :D Neustálé ježdění po černých, červených a tmavě modrých sjezdovkách mě tak unavilo, že hned jak jsem cca ve tři hodiny přijela, tak jsem zalehla do postele a spala až do osmi.. Říkala jsem si, že se vám ozvu s mým 100% úžasným dnem:DD Takže takto v bodech jsem rozepsala svůj bezkonkurenční úspěch:

  • POČET DRŽKOPÁDŮ: 0!!!
  • POČET SKORO DRŽKOPÁDŮ: cca 145 086 984:))
  • POČET SKOKŮ: 12 (při 3 jsem se málem zabila)
  • POČET PÁDŮ MNOU ZAVINĚNÝCH: 2 :D
...
Víc už snad lépe nerozepisovat:DD Málem se o mě zabil jeden snowboardista, kdybych se neskrčila, tak letím s ním:DD A pak jsem tak trošku shodila moji kámošku:D -.-

Byli už jste letos lyžovat?

540997_505757616132204_1605552920_n_large

btw: http://ask.fm/BettySigi Ptej se, na co chceš! :))