Duben 2013

INFO

16. dubna 2013 v 15:37 | Cinny

Přesouvám se! :-)

Ahoj, chci vám jen říct, že ještě dnes se přesouvám na nový blog, všechny affky, co se zapsali si nechávám :) Taky jsem chtěla říct, že mi teď trochu prořídne aktivita. (moc učení) Hned jak si to na blogu zařídím, dám sem link. ;) Ten další blog bude zaměřen na můj život. Tak zatím ahoj, ještě dnes se ozvu:)

Control of affs

12. dubna 2013 v 19:24 | Cinny |  OTHER
Dělám kontrolu mých přátelných blogů, protože ve svém seznamu už se nevyznám.. :D Pár affs si mne smazalo, pár přestalo blogovat.. Nechce se mi to všechno hledat, tak si moje affs trochu proklepnu. :) Ozvěte se komentářem pod tento článek, prosím. Těm, které se neozvou do termínu 17. 4, což je příští úterý ještě napíšu a případně si je nechám v seznamu.

Mimochodem, všem mým affs patří veliké poděkování za aktivitu. Bez vás by mě to tu tolik nebavilo Udržujete můj blog v pochodu a toho si moc vážím, díky! :))


Udělala jsem pro Vás tento děkovný obrázek, doufám, že se líbí. ;)

WELCOME! :D

10. dubna 2013 v 16:28 | Cinny |  DIARY
Okej, okej. Moc jsem se tomu za poslední dobu nevěnovala. Důvod? Áno.. Neoriginální, ale zato pravdivý! :D Moře učení a moření v učení.. Teď mám cca z milionu předmětů nerozhodnou známku, takže budu muset trochu máknout. Když zrovna neležím v učebnicích, jdu s Grýšou (mým psem) ven. DODRŽUJI SVOJE PŘEDSEVZETÍ ZHUBNOUT DO PLAVEK. Daří se, i když pomalu :D Taky tak nesnášíte dějepis? Možná by se dal, kdyby v něm nebylo tolik dat. Dneska jsme z toho psali písemku, sice mám za jedna, ale to jen díky taháku na mé levačce.. :D Samozřejmě jsem se taky učila, dokonce tak moc, až mi hráblo.. :D Ve chvíli, kdy mi šiblo mi písla kámoška a já ji říkala, že chci být panda a ochutnat bambus :D Od té doby mi neustále posílá obrázky s pandama.. :D

FOR AFFS: Promiňte, poslední dobu jsem vás dost zanedbávala. Některé z vás si mne odstranili, to už zachraňovat nebudu. Ale ty ostatní prosím.. Neoddělávejte mě :):